Sakarya Psikolog, Sakarya Psikoloji
Sakarya Psikolog, Sakarya Psikoloji
Sakarya Psikolog, Sakarya Psikoloji
FRAKTAL PSİKOLOJİ SAKARYA

Bireysel Psikolojik Danışma/Psikolojik Danışma

Yaşamın içinde insanları zorlayan ve insanların ruh sağlığını etkileyen pek çok durum olabilmektedir. Bunlar; bireylerin yaşamdan doyum almasını, sosyal ilişkilerini, kendini kontrol etmesini ve sorumluluklarını yerine getirmesini olumsuz etkileyebilmektedir.

 

Bazen bu yaşantılar ve durumlar; uyku, beslenme gibi bedensel sağlıkla da oldukça ilişkili ihtiyaçların sağlıklı ve dengeli bir şekilde karşılanmasını da etkileyebilmektedir.  Genel olarak insanlar, bu durumların üstesinden gelerek bozulan duygusal, sosyal ya da fizyolojik dengeyi yeniden sağlayabilmektedir. Bazen ise bireyler sorunların üstesinden gelemeyebilir. Böyle durumlarda psikiyatrist, psikolog, psikolojik danışman gibi uzmanların psikolojik yardım desteğine yani bireysel psikolojik danışmaya ihtiyaç duyulur. Ruh sağlığı çalışanlarının psikolojik danışma yardımıyla, bireylerin bozulan psikolojik, sosyal dengesi ve uyumu yeniden sağlanabilir. Aynı zamanda yapılacak bireysel danışma/psikolojik danışma ile bireylerin bu ve benzeri sorunları yeniden yaşamasına karşı önleyici psikososyal destek çalışmaları yapılır.

 

Bireysel danışma/bireysel psikolojik danışma kapsamında Sakarya Fraktal Psikoloji’de aşağıdaki konularda bireylere psikolojik destek sağlanmaktadır:

FRAKTAL PSİKOLOJİ SOSYAL MEDYA

SAKARYA PSİKOLOG
SAKARYA PSİKOLOJİ

SAKARYA GETAP
FRAKTAL PSİKOLOJİ

İLETİŞİM

Copyright © 2022 fraktalpsikoloji.com

Bizi Arayın
Sohbete başla.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?